Biegaj z nami!

Lubiący aktywności na powietrzu będą mieli okazję do wzięcia udziału w sportowych rywalizacjach. Już we wrześniu startują dwa biegi – jeden organizowany w Pruszkowie, drugi w Grodzisku Maz.

Biegacze z powiatu grodziskiego połączą sport z działaniami charytatywnymi na rzecz leczenia Martynki. Do 16 września można dołączyć do 9. edycji „Biegaj w Książenicach”, która oprócz samych sportowych emocji, gwarantuje wiele innych atrakcji, m.in. strefę gastronomiczną i strefę relaksu, warsztaty dla dzieci, pokazy taneczne, miasteczko sportowe z pokazami sprzętu, dmuchańce i porady dietetyczne. Sama rywalizacja podzielona zostanie na kilka kategorii – bieg dla dzieci z podziałem na cztery kategorie wiekowe, trzy dystanse dla kobiet i dla mężczyzn oraz kategoria open. Szczegóły można znaleźć na stronie Strefy Ruchu Książenice.

Natomiast biegacze z powiatu pruszkowskiego wystartują 11 września ze skwerku im. ZTL „Pruszkowiacy”. W ramach wydarzenia „Pobiegasz – polubisz Pruszków 2022” przewidziano trzy kategorie – 10 km oraz 5 km open kobiet i mężczyzn, a także 2,6 km dla osób z niepełnosprawnościami. Trasa przebiegać będzie przez Park Potulickich. Obowiązuje limit 300 osób. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Urzędu Miasta.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: