Zróbmy to we dwoje

Przed nami jedna z tych chwil, gdy w sposób wyjątkowy będzie można wyznać uczucia naszej drugiej połówce. Walentynki to okazja do powiedzenia tych „dwóch prostych słów”, ale również do spędzenia czasu tylko we dwoje. Jak? Jednym ze sposobów jest aktywność fizyczna, która zapewni  dreszczyk emocji, dobrą zabawę na świeżym powietrzu i szczyptę zdrowej rywalizacji. Przed nami bowiem kolejna edycja „Grodziskiego Biegu Par”.

To już 7. edycja wydarzenia organizowanego przez Klub Sportowy Lider Grodzisk Maz. Co ważne, uczestniczyć w nim mogą nie tylko pary mieszane, ale także złożone z samych kobiet i mężczyzn oraz osoby indywidualne, w tym dzieci i osoby dorosłe. Przewidziano zatem kilka kategorii w biegach i marszu nordic walking. Będą to: „Bieg Serduszek” na dystansie 200 m, „Bieg Serc” na 400 m, „Bieg Miłości” na trasie 1 km, „Bieg Par” i „Bieg Singli” liczący 5 km oraz „Marsz Par” i „Marsz Singli” na 5 km. Główną kategorię stanowią tu „Bieg Par” i „Marsz Par”, które wliczają się do klasyfikacji w zawodach o Puchar Powiatu Grodziskiego.

Ze względu na obowiązujące nas wszystkich obostrzenia, impreza została przeniesiona na 18 kwietnia. Niemniej, już teraz można się zapisać za pośrednictwem strony lidergrodzisk.pl/grodziski-bieg-par. Tam też znajdują się szczegóły wydarzenia. Zaznaczmy, że obowiązuje limit uczestników, wynoszący 150 osób, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Przed nami również kolejne wydarzenie organizowane przez Lidera, czyli Puchar Powiatu Grodziskiego w biegach, nordic walking i nartorolkach. Szczegóły wydarzenia zostaną przedstawione wkrótce.

 

Informujemy, że w związku z sytuacją związaną z koronawirusem i obowiązującymi przepisami, zawody zostały przeniesione z dnia 14 lutego na dzień 18 kwietnia 2021 roku.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: