Grodziscy policjanci ustalili i zatrzymali 4 mężczyzn, podejrzanych o pobicie. Funkcjonariusze wyjaśnili, że 35-latek i trzech 41-latków podczas awantury w jednym z barów pobiło innych klientów. Jeden z zatrzymanych dodatkowo miał przy sobie telefon pokrzywdzonego. Cała czwórka usłyszała już zarzuty karne. Dokonanie pobicia zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy policjanci zostali wezwani w nocy na interwencję do jednego z miejscowych barów. Ustalili, że doszło tam do awantury między nietrzeźwymi klientami. Jeden z nich zgłosił utratę telefonu komórkowego. Podczas interwencji policjanci odnaleźli utracony telefon przy 35-letnim mężczyźnie. Wszyscy uczestnicy zajścia zostali wylegitymowani i poinformowani o konsekwencjach dalszego zakłócania spokoju. Następnego dnia do grodziskiej komendy zgłosiło się dwóch mężczyzn, którzy złożyli zawiadomienie o  pobiciu ich w barze przez czterech innych klientów.

Policjanci natychmiast połączyli obie sytuacje i pojechali pod ustalone adresy uczestników nocnej awantury. Wszyscy czterej mężczyźni zostali zatrzymani. Podczas czynności podejrzani potwierdzili, że zorganizowali sobie koleżeńskie spotkanie w barze i byli nietrzeźwi. Robert O., Grzegorz M., Mariusz W. i Krzysztof P. usłyszeli zarzuty pobicia. Dodatkowo 35-latek odpowie za kradzież telefonu komórkowego.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: