Strażnicy ponownie ujawnili sprawcę kradzieży samochodu na gorącym uczynku!

W dniu 20.10.br. ok. godziny 07:00 do siedziby Straży Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim zgłosił się mężczyzna, któremu skradziono samochód, celem sprawdzenia czy kamery monitoringu nagrały opisane zdarzenie. Po ustaleniu szczegółów dyżurny przekazał informacje operatorowi monitoringu, a mężczyźnie polecono złożenie zawiadomienia na Komendzie Powiatowej Policji.

Następnie znając miejsce i czas zdarzenia operator monitoringu ustalił, że kradzieży dokonało dwóch nieznanych mężczyzn.  Rysopis sprawców został przekazany patrolom straży miejskiej. Dyżurny Straży Miejskiej skontaktował się z dyżurnym Policji, w celu ustalenia sposobu działania i współpracy przy poszukiwaniu sprawców oraz auta. Sam również dokonywał przeglądu okolicznych kamer.

Po krótkim czasie funkcjonariusze patrolując ww. rejon, w którym skradziono auto zauważyli dwóch mężczyzn, z którego jeden odpowiadał rysopisowi sprawcy. Następnie dyżurny straży miejskiej skontaktował się z dyżurnym Policji, celem ustalenia działań. Po krótkiej chwili oba patrole dokonały zatrzymania ww. osoby. Mężczyzna przyznał się do ww. czynu i wskazał miejsce porzucenia auta. Dalsze czynności w sprawie przejęli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: