Tymczasowy areszt za rozbój

Trzy miesiące spędzi w areszcie Marcin M., którego zatrzymali grodziscy kryminalni. Z ustaleń policjantów wynika że, wraz z innymi osobami dokonał on rozboju na jednym z mieszkańców Grodziska Mazowieckiego. Ich łupem padły pieniądze w wysokości 1000 zł.

Do jednego z mieszkań na terenie Grodziska Mazowieckiego wtargnęło trzech mężczyzn którzy zażądali od pokrzywdzonego wydania pieniędzy. Gdy lokator odmówił wydania gotówki zaczęli bić go drewnianym drągiem i pięściami po całym ciele. Z urazem głowy i przedramienia mężczyzna trafił do szpitala. Sprawcy z mieszkania pokrzywdzonego zabrali pieniądze w kwocie 1000 zł a następnie zbiegli z miejsca zdarzenia.

Podjęte natychmiast czynności operacyjne kryminalnych przyczyniły się do ustalenia i zatrzymania jednego ze sprawców. Okazał się nim 22 – letni Marcin M. Podczas przesłuchania przyznał się do winy.

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za dokonanie rozboju grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: