Dzisiaj, o godzinie 13.00 otwarto koperty w przetargu na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego drogowego na terenie Gminy Grodzisk Maz. Oferty złożyło dwóch wykonawców Mobilis Sp. z o. o. i Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o.

O ogłoszeniu przetargu. informowaliśmy na łamach Obiektywnej Gazety Internetowej w artykule "Zmiany w grodziskiej komunikacji miejskiej?". Termin składania ofert ze względu na wiele pytań i zmiany w SIWZ został przesunięty na godzinę 12.00, 28 grudnia 2012.

Oferty złożyło dwóch wykonawców:

  1. Moblilis Sp. z o.o. Mościska 4A, 05-080 Izabelin, który złożył ofertę za cenę 1 wozokilometra w wysokości 6,99 zł. brutto.
  2. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. ul. Chełmońskiego 33, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, który złożył ofertę za cenę 1 wozokilometra w wysokości 4,53 zł. brutto.

Cena stanowiła jedyne kryterium wyboru oferty, więc w najbliższym czasie możemy spodziewać się podpisania umowy i na wiosnę "nowych", maksymalnie 8 letnich autobusów, na grodziskich drogach.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: