Wpadli podejrzani o rozbój

Za dokonanie rozboju odpowie dwóch mężczyzn, ustalonych i zatrzymanych przez grodziskich policjantów. 25-latek i 20-latek są podejrzani o zaatakowanie mężczyzny na ulicy, pobicie go i zabranie mu telefonu komórkowego. W mieszkaniu starszego z nich funkcjonariusze znaleźli nielegalną broń, narkotyki i kartę bankową innej osoby. Decyzje w sprawie zarzutów i kar dla Michała K. i Aleksandra K. podejmie prokurator i sąd.

Kilka dni temu policjanci z milanowskiego komisariatu zostali powiadomieni przez mężczyznę o rozboju. Dwóch sprawców miało zaatakować go rano na ulicy, pobić i zabrać telefon komórkowy. Funkcjonariusze natychmiast ustalili rysopisy napastników i rozpoczęli działania operacyjne.

Po wielu czynnościach i analizach, grodziscy kryminalni wytypowali mężczyzn, podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. 25-latek i 20-latek wkrótce trafili do policyjnej celi. Policjanci przeszukali również ich miejsca zamieszkania. W domu starszego z zatrzymanych zabezpieczyli broń palną gazową, opakowanie z marihuaną i kartę bankową z nazwiskiem innej osoby. Materiały dotyczące rozboju trafiły do prokuratury, która podejmie decyzje w sprawie zarzutów i kar dla Michała K. i Aleksandra K.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: