W Jaktorowie pojawili się sprzedawcy paneli fotowoltaicznych, którzy powołują się na współpracę z Urzędem Gminy. Problem w tym, że jaktorowski magistrat nie współpracuje z żadną z takich firm, a podawane przez sprzedawców informacje o rzekomych karach są nieprawdziwe.

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców odnoszącymi się do firm oferujących instalacje ogniw fotowoltaicznych Urząd Gminy Jaktorów informuje, że nie współpracuje z żadną z takich firmą i nie rekomenduje żadnej konkretnej firmy oferującej montaż paneli.

Zwraca  również uwagę, że nieprawdziwe są informacje o rzekomych karach od stycznia 2021 za brak wykonania instalacji. W związku z powyższym Wójt Gminy Jaktorów złożył stosowne zawiadomienie do Policji o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez osoby, które próbują wyłudzić sprzedaż oraz instalację paneli fotowoltaicznych podając się za firmę rekomendowaną przez Urząd Gminy Jaktorów oraz podając nieprawdziwe informacje o rzekomych karach za brak wykonania takiej instalacji.

Szerzej o temacie poinformujemy w najbliższym drukowanym wydaniu naszej gazety

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: