Wraz z postępującymi pracami przy przebudowie stacji Warszawa Zachodnia, coraz więcej utrudnień odczuwają nie tylko pasażerowie Kolei Mazowieckich, ale i WKD. Niestety, to dopiero preludium przed całkowitym zamknięciem torów kolejki, którą od września nie dojedziemy już do centrum Warszawy. Co gorsza zamknięcie potrwa najprawdopodobniej do przyszłych wakacji.

Wyłączenie z ruchu jednego toru WKD w Warszawie w ostatni czasie było bardzo odczuwalne dla pasażerów, a pociągi WKD, co niespotykane zaczęły zaliczać dość regularne opóźnienia. Wymusiło to zmianę rozkładu jazdy.

Niestety jeżeli mieli Państwo nadzieję, że utrudnienia znikną wraz z zakończeniem wakacji, to z przykrością informujemy, że to dopiero początek. Wraz z początkiem roku szkolnego ŻADEN pociąg WKD nie dojedzie do centrum stolicy, a najdalej do stacji Warszawa Reduta Ordona. Niestety utrudnienia te nie potrwają kilku dni, a 10 miesięcy, aż do końca roku szkolnego.

Dlatego jeżeli myśleli Państwo, że dojedziecie do centrum stolicy, lub wasze dzieci dojadą do szkoły w Warszawie, Warszawską Koleją Dojazdową, zachęcamy już teraz szukać alternatywnych form komunikacji.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: