Takiego tłumu rodziców z dziećmi w Parku „Zielony Dołek”, a właściwie zgromadzonych przy  stoiskach proponujących dzieciom różnego rodzaju gry i zabawy – jeszcze nie widziałam. To oznacza, że program „Dnia Milanówka”, który zrealizowano w niedzielę, 28 sierpnia br. był świetnie dopasowany do potrzeb zarówno najmłodszych mieszkańców Milanówka, jak i tych trochę starszych.

W programie znalazły się: gry, zabawy, konkursy, animacje, festiwal baniek mydlanych, ciekawe przedstawienie teatrzyku dla dzieci MOZAIKA (proszę zwrócić uwagę na zainteresowanie dzieci tym co mówi papuga), cieszący się ogromnym powodzeniem dmuchaniec (kolejka dzieci czekających była bardzo długa), koncert Orkiestry Dętej im. Feliksa Dzierżanowskiego.

A te wszystkie atrakcje zorganizowało Milanowskie Centrum Kultury  wspólnie z:  Biblioteką Publiczną,  Strażą Miejską, uciekinierkami z Ukrainy, harcerzami z Hufca im. Janusza Kusocińskiego, Stowarzyszenie Sto-nogi, Warsztatem Terapii Zajęciowej KSN AW, oraz wieloma firmami mającymi ofertę dla dzieci. Była prażona kukurydza i oczywiście lody.

Spragnionym, bo to był gorący dzień, jak zwykle smakową „kranówkę” proponowało Milanowskie  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej Galerii szczególnie tych, którzy w niedzielę nie wybrali się do Parku „Zielony Dołek”.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Milanówek – dzieciom


To może Cię zainteresować: