Grodziscy policjanci ustalili i zatrzymali 53-latka podejrzanego o spowodowanie pożarów na terenie Milanówka. Na skutek podpaleń zniszczeniu uległy 3 niezamieszkałe budynki. Paweł K. usłyszał zarzuty karne. Sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek śledczych i aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Popełnione przez niego przestępstwa zagrożone są karą nawet 5 lat więzienia.

Natychmiast po zgłoszeniu pożarów pustostanów w Milanówku, grodziscy policjanci podjęli  czynności, które pomogły by ustalić ich przyczyny. Z działań podejmowanych przez strażaków na miejscu zdarzeń wynikało, że mogły to być podpalenia. Zebrane w tych sprawach informacje doprowadziły funkcjonariuszy do mężczyzny podejrzanego o te czyny.

53-latek został zatrzymany niedaleko miejsca ostatniego pożaru. Paweł K. usłyszał zarzuty spowodowania pożarów trzech niezamieszkałych budynków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Popełnione przez niego przestępstwa zagrożone są karą nawet 5 lat pozbawienia wolności. Karany wcześniej mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Więcej informacji...

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: