Podejrzany o kradzieże wpadł w ręce dzielnicowego

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Milanówku rozpoznał i zatrzymał 30-latka, podejrzanego o kradzieże. Mężczyzna został wytypowany po nagraniach z monitoringu w kilku miejscowych sklepach. Obywatel Białorusi usłyszał zarzut kradzieży i dobrowolnie poddał się karze. Przestępstwo, które popełnił zagrożone jest nawet 5-letnim pozbawieniem wolności.

W ciągu kilku miesięcy milanowscy policjanci otrzymywali zgłoszenia kradzieży w miejscowych placówkach handlowych. Funkcjonariusze zebrali informacje o osobie, która kilka razy zabierała ze sklepowych półek artykuły spożywcze i przemysłowe i nie płaciła za nie. Ich łączna wartość została określona na ponad 1200zł. Na podstawie nagrań z monitoringu policjanci wytypowali mężczyznę podejrzanego o te czyny.

Milanowski dzielnicowy podczas służby zwrócił uwagę na mężczyznę, który przebywał w pobliżu jednego ze sklepów. Szybko rozpoznał go, jako sprawcę wcześniejszych kradzieży. 30-latek trafił do komisariatu. Zebrane materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu dokonania kradzieży różnych artykułów w trzech placówkach handlowych. Obywatel Białorusi przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze za to przestępstwo. Kradzież zagrożona jest  nawet 5-letnim pozbawieniem wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: