Zagrożenia związane z posiadaniem i zażywaniem środków odurzających głównie dopalaczy oraz odpowiedzialność prawna nieletnich były tematami wczorajszych policyjnych prelekcji dla gimnazjalistów w Milanówku. Policjant zajmujący się profilaktyką społeczną wyjaśniał uczniom konsekwencje prawne popełniania czynów karalnych i zachowań niezgodnych z prawem. Funkcjonariusz przestrzegał młodzież szczególnie przed sięganiem po dopalacze i narkotyki.

Wczoraj  policjant grodziskiej komendy zajmujący się profilaktyką społeczną zorganizował  spotkania z uczniami Zespołu Szkół Nr 2 w Milanówku. Policyjne prelekcje dotyczyły odpowiedzialności prawnej nieletnich i zagrożeń związanych z dopalaczami i narkotykami, na które mogą być w swoim życiu narażeni gimnazjaliści.

Podczas spotkania policjant uświadamiał uczniów jak szkodliwe jest zażywanie środków odurzających w postaci dopalaczy przedstawiał praktyczne przykłady czynów karalnych oraz zjawisk demoralizacji i  wyjaśniali konsekwencje prawne takich zachowań.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: