Zatrzymany za posiadanie 48 gram mefedronu

Grodziscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. W spodniach 22-latka policjanci znaleźli 48 gram mefedronu. Wczoraj Patryk K. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci podczas codziennej służby typują sprawców przestępstw i wykroczeń. Tak było i tym razem. Podczas wykonywania czynności do jednej ze spraw mundurowi wytypowali osobę, która mogła popełnić przestępstwo.  W celu potwierdzenia swoich przypuszczeń udali się do miejsca zamieszkania Patryka M.

W obecności policjantów 22-tek zaczął się nerwowo zachowywać i schował jakiś pakunek w spodnie. Mundurowi po przeprowadzeniu kontroli osobistej ujawnili w jego bieliźnie worek foliowy z zawartością 48 gram mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Wczoraj został mu przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Teraz o jego losie zdecyduje Sąd.  

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: