Usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem

Trzy zarzuty usłyszał 34 letni mężczyzna zatrzymany przez grodziskich kryminalnych. Policjanci w ciągu kilku dni ustalili, że to właśnie Andrzej S. jest sprawcą trzech włamań na terenie Podkowy Leśnej. Zatrzymany przyznał się do popełnionych przestępstw i dobrowolnie poddał karze.

Żmudna praca policjantów nad ustaleniem sprawcy trzech włamań na terenie Podkowy Leśnej zaczęła się pod koniec stycznia. Wtedy to do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim wpłynęły zawiadomienia o dwóch włamaniach do budynków jednorodzinnych na terenie Podkowy Leśnej oraz o włamaniu do biletomatu na stacji WKD.

Grodziscy kryminalni ustalali okoliczności zdarzenia i szukali sprawców kradzieży. Informacje zebrane od pokrzywdzonych i świadków przestępstw, zabezpieczone na miejscu ślady oraz analiza wszystkich materiałów już po kilku dniach wskazała policjantom właściwy trop. Szybko wytypowali sprawcę włamania. Okazał się nim Andrzeja S., który natychmiast  został zatrzymany. Podczas przesłuchania 34-latek przyznał się do popełnionych przestępstw i poddał dobrowolnie karze. Za popełnienie w/w przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: