Bezpieczna majówka w powiecie grodziskim

4 dni długiego weekendu majowego na terenie powiatu grodziskiego minęły bezpiecznie. Na drogach nie doszło do żadnego wypadku, policjanci byli wzywani tylko do 4 kolizji. Podczas licznych kontroli funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 4 nietrzeźwym kierującym. Wśród innych zgłoszeń było głównie zakłócanie spokoju i porządku publicznego oraz awantury rodzinne.

Jak zawsze podczas długich weekendów policjanci dbali o bezpieczeństwo osób przemieszczających się po drogach. Liczne policyjne kontrole na drogach powiatu grodziskiego powodowały, że kierujący jeździli ostrożnie i nie doszło do żadnego wypadku. Trudniejsze warunki po opadach deszczu były główną przyczyną 4 kolizji drogowych. Grodziscy policjanci na drogach zatrzymali również 4 nietrzeźwych kierujących, w tym 2 kierowców samochodów i 2 rowerzystów.

Oprócz zwiększonej liczby policjantów na drogach, funkcjonariusze innych służb sprawdzali także inne miejsca, w których wypoczywali mieszkańcy naszego powiatu. W ciągu 4 dni funkcjonariusze podejmowali kilka interwencji wobec osób nietrzeźwych, które zakłócały spokój i porządek publiczny. Kilkakrotnie byli także wzywani do mieszkańców awanturujących się w swoich domach.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: