Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

Policjanci z Pruszkowa poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w Pruszkowie na skrzyżowaniu ulic Aleje Jerozolimskie z ul. Dolną, w dniu 15 grudnia 2022 roku około godziny 18.30. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie Zespół do spraw Wykroczeń pod nr tel. 47 72 46 372.

Do zdarzenia drogowego doszło w dniu 15 grudnia 2022 roku około godziny 18.30 roku w Pruszkowie na skrzyżowaniu ulic Aleje Jerozolimskie z ulicą Dolną. Kierujący nieznanym pojazdem, prawdopodobnie koloru brązowy metalik, najechał na tył pojazdu m-ki skoda koloru zielonego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadkowie tego zdarzenia posiadający informację na temat pojazdu i jego numerów rejestracyjnych, którym poruszał się sprawca oraz osoby których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów proszone są o kontakt z prowadzącą czynności wyjaśniające sierż. Kamilą Podolak z Zespołu ds. Wykroczeń KPP w Pruszkowie, pod nr tel. 47 72 46 372 lub całodobowo pod numerem telefon 47  72 46 213. Informacje można przekazywać również drogą elektroniczną na adres e-mail: kpp.pruszkow-prewencja@ksp.policja.gov.pl

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: