Czwórka poszukiwanych zatrzymana w Nadarzynie

W minionym tygodniu policjanci z komisariatu w Nadarzynie zatrzymali dwóch poszukiwanych przez pruszkowski sąd, kolejnych dwóch poszukiwanych zatrzymano w tym tygodniu.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu kryminalnego w Nadarzynie prowadzili działania, które ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

W zeszłym tygodniu kryminalni z Nadarzyna namierzyli mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Poszukiwany 42-latek miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Gdy policjanci zapukali do jego drzwi, mężczyzna próbował uciec tylnymi drzwiami, gdzie czekał już na niego funkcjonariusz. Mężczyzna został doprowadzony do komisariatu. Mężczyzna miał możliwość zamiany kary więzienia na karę grzywny, z czego skorzystał.

Drugi mężczyzna poszukiwany również przez sąd pruszkowski został zatrzymany w Strzeniówce. 54-latek miał do obycia karę 111 dni pozbawienia wolności. Po czynnościach na komisariacie, zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzna trafił do zakładu penitencjarnego.

W sobotę dzielnicowi zatrzymali 39-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez  Sąd Rejonowy w Żyrardowie. Poszukiwany miał do odbycia karę pozbawienia wolności, z możliwością zamiany kary więzienia na karę grzywny, z czego też skorzystał.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany wczoraj. 27-letni obywatel Ukrainy poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Mężczyzna ma do odbycia karę 99 dni pozbawienia wolności. Po czynnościach, zgodnie z dyspozycją sadu trafił do zakładu penitencjarnego.

Policjanci pruszkowskiej komendy przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: