Poszukiwani wpadli w sklepie i miejscu pracy

Dzięki wnikliwej pracy dzielnicowych z grodziskiej komendy kolejni dwaj mężczyźni nie figurują już w rejestrze osób poszukiwanych. Jednego z nich policjant zatrzymał podczas zakupów, drugi wpadł w miejscu pracy. Poszukiwany 37-latek otrzymał wezwanie do prokuratury, a 53-latek został osadzony w areszcie śledczym, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę.

Podczas wczorajszej służby dzielnicowy z milanowskiego komisariatu ustalił, że w jednej z placówek handlowych może robić zakupy osoba poszukiwana. Na miejscu wylegitymował 37-latka, wobec którego prokuratura wydała zarządzenie w sprawie ustalenia miejsca pobytu. Policjant  wręczył mężczyźnie wezwanie do poszukującej go prokuratury.

Kilka dni temu dzielnicowi z grodziskiej komendy uzyskali informację o miejscu, gdzie może przebywać i pracować inna poszukiwana osoba. Natychmiast pojechali sprawdzić te podejrzenia. Pod ustalonym adresem rzeczywiście zastali 53-latka, wobec którego sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: