Pruszkowscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące zaboru w celu przywłaszczenia roweru. Zdarzenie miało miejsce w Pruszkowie na ul. Sienkiewicza w dniu 8 kwietnia 2023r. po godz. 14:00. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje wskazaną osobę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Kraszewskiego 8.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Pruszkowie prowadzą postępowanie dotyczące zaboru w celu przywłaszczenia roweru -nr sprawy KRP-D-I-1882/23/AMZ.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Kraszewskiego 8 w Pruszkowie. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 724 63 40 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: