Policjanci z Komisariatu Policji Michałowice prowadzą postępowanie dotyczące zaboru w celu przywłaszczenia z terenu budowy osiedla Jasna Luxury Home w Opaczy Kolonia portfela wraz zawartością, dokumentów, telefonu oraz osprzętu elektrycznego. Zdarzenie miało miejsce w marcu 2023r. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje wskazaną osobę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z Komisariatu Policji Michałowice z siedzibą w Regułach przy ulicy Kuchy 15.

Policjanci Komisariatu Policji Michałowice z siedzibą w Regułach prowadzą postępowanie dotyczące zaboru w celu przywłaszczenia przedmiotów z terenu budowy w Opaczy Kolonia -nr sprawy KP-M-KR-1573/23.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Kuchy 15 w Regułach. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 72 46 506 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: