Poszukiwana ukryła się przed policjantami w szafie

Policjanci grodziskiego Zespołu Wywiadowczego ustalili miejsce przebywania i zatrzymali poszukiwaną 31-latkę. Kobieta próbowała zmylić mundurowych i ukryła się w szafie. Funkcjonariusze już doprowadzili ją do zakładu karnego, gdzie zgodnie z nakazem sądu odbędzie karę za popełnione wcześniej przestępstwo.

W toku wykonywanych zadań służbowych policjanci grodziskiego Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego ustalili adres, pod którym może przebywać osoba poszukiwana. Po 21.00 funkcjonariusze Zespołu Wywiadowczego rozpoczęli obserwację tego miejsca. Po kilku minutach na piętrze budynku zauważyli w oknie kobietę, której wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanej.

Policjanci podjęli próbę wejścia do domu. Jednak mimo wielokrotnego pukania do drzwi, wołania i informowania o swojej wizycie nikt im nie otworzył. Mając pewność, że w budynku ukrywa się osoba poszukiwana, z pomocą strażaków policjanci dostali się do lokalu na piętrze przez otwarte okno balkonowe.

Po dokładnym przeszukaniu pomieszczenia odnaleźli kobietę, która ukryła się przed nimi w szafie. 31-latka została zatrzymana i zapoznana z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją warszawskiego sądu rejonowego, za wcześniej popełnione przestępstwo podrobienia dokumentów, zatrzymana spędzi za kratkami najbliższy rok.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: