Jak wesprzeć WOŚP w 2021 roku?

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanowczo różni się od poprzednich. Brak koncertów i innych wydarzeń. Przyczyna? Oczywista – COVID-19. Jak jednak można wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka?

Zgodnie z hasłem „gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej” orkiestra nie przestraszyła się pandemii i organizuje 29 finał. Niestety ze względu na obostrzenia nie będzie to wydarzenie jak co roku. Możemy jednak czynnie uczestniczyć na kilka sposobów.

Pierwszym są aukcje internetowe. Zarówno na portalu aukcyjnym allegro jak i w mediach społecznościowych wystawiono bardzo dużo licytacji. U nas działa między innymi Sztab WOŚP w Grodzisku Mazowieckim, który można znaleźć na facebooku pod adresem https://www.facebook.com/WOSPGM.

Zachęcamy też do wsparcia licytacji organizowanych przez Milanowski sztab WOŚP. Możecie Państwo wylicytować m.in. lot wiatrakowcem z komendantem Straży Miejskiej jako pilotem, pakiet książek od Miejskiej Biblioteki Publicznej w Milanówku, piękne obrazy, zdjęcia i vouchery na najróżniejsze aktywności.

Jeżeli nie chcemy brać udziału w licytacjach, a klasycznie wrzucić kasę do puszki to też jest taka możliwość. Puszki są rozlokowane w różnych miejscach. Aby trafić do najbliższej wystarczy wejść na stronę https://www.wosp.org.pl/wspieraj/znajdz-najblizsza-puszke i odszukać ją na mapie.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: