Już w najbliższą niedzielę, 12 lutego zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku na mieszkańców naszej okolicy czeka wiele atrakcji. Zamieszczamy plan najważniejszych wydarzeń.

Grodzisk Mazowiecki


Jaktorów

Więcje informacji dostępne jest na stronie: https://www.facebook.com/Zespół-Szkolno-Przedszkolny-w-Jaktorowie-2070624969664131/


Milanówek

Od godziny 11:00 na hali SP nr 1 w Milanówku na wszystkich czeka masa atrakcji dla każdego, a wszystko z dobroci serca i chęci pomocy.
Występy muzyczne, fantoneria, kawiarenka występy teatralne mnóstwo stoisk lokalnych pasjonatów i największe stężenie pozytywnej energii w Mazowieckim!
Dodatkowo na wszystkich czeka:

1. III Kameralny Bieg na Orientację STO-nogi dla WOŚP
2. Niespodzianki dla najmłodszych, eksperymenty i zabawy naukowe
3. Wspaniały barek z domowymi przysmakami
4. Działania fotograficzne
5. Muzyka, muzyka muzyka…
6. Magiczna „loteria”
7. Oraz to co lubimy najbardziej – LICYTACJA!


Podkowa Leśna

W Podkowie Leśnej, jak w ubiegłych latach, sztab Orkiestry tworzyć będą 4 instytucje: Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 (sztab), Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy, Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały oraz Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich.

W ramach podkowiańskiego finału na ulicach kwestować będzie około 60 wolontariuszy. Oprócz kwesty ulicznej zaplanowano też kilka imprez towarzyszących, m.in. „licytację”, przedstawienie dzieci z przedszkola oraz koncert. Szczegółowy program podkowiańskiego Finału dostępny jest na fanpage sztabu podkowiańskiego na FB (@WOSPPodkowaLesna). Można tam także obejrzeć przedmioty wystawione na aukcję.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do spędzenia tej styczniowej niedzieli razem z nami. Sztab będzie mieścił się w budynku MOK ul. Świerkowa w Podkowie Leśnej.


Żabia Wola - Józefina

Warto zaznaczyć, że wylicytować można tu niecodzienną atrakcję - Dzień z Wójtem Żabiej Woli - Piotrem Rybką


Od tygodnia Wielka Orkiestra gra już w Żyrardowie, a o atrakcjach przygotowanych na ten weekend dowiedzą się Państwo słuchając codziennie Radio FAMA

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: