Miło nam poinformować, że Powiat pruszkowski otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dzięki temu wsparciu będziemy mogli zrealizować planowane inwestycje dotyczące infrastruktury drogowej oraz ochrony zdrowia.

Otrzymane środki przeznaczymy na:

  • rozbudowę drogi powiatowej 3143W ul. Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą bez nazwy (rondo) do skrzyżowania z ul. Kościuszki, z budową nowego odcinka ulicy Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Parkową wraz z rozbudową ulicy Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Parkową do skrzyżowania z Aleją Wojska Polskiego, a także rozbudowie ulicy Parkowej przy skrzyżowaniu z ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie – 4 mln zł;
  • wykonanie prac projektowych, budowlanych oraz zakup wyposażenia nowo wybudowanego pawilonu „D” SPZZOZ w Pruszkowie w zakresie „Zaprojektuj i wybuduj centralną sterylizację” zgodnie z istniejącym PFU oraz jako kolejnej części zadania — „Zaprojektuj, wybuduj i wyposaż – oddział zabiegowy i OIOM” – 6 mln zł.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: