W miniony weekend podczas uroczystej sesji rozpoczynającej II Fetting Festiwal wręczono tytuł Honorowego Obywatela Gminy Baranów piosenkarce, byłej mieszkance Baranowa – Alicji Majewskiej. Wręczono również tytuł Zasłużony dla Gminy Baranów pani doktor Janinie Dobrzeckiej-Kiwor.

Alicja Majewska zarówno na poprzedniej edycji Fetting Festiwalu, jak i podczas obecnej wielokrotnie wspominała o okresie w którym mieszkała w Baranowie. Wspominała również koncerty, które zagrała tu podczas poprzedniej edycji jak i przed laty. Z wielkim entuzjazmem zaangażowała się również w organizację Fetting Festiwalu, gdzie po raz kolejny  zasiadła w jury, a w tym roku uczestnicy wykonywali utwory z jej repertuaru.

Tytuł Zasłużonego dla Gminy Baranów otrzymała pani Janina Dobrzecka-Kiwor. Większość swojego zawodowego życia poświęciła pomocy mieszkańcom gminy. Z gminą Baranów związana jest od 01.02.1967 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w Wiejskim Ośrodku Zdrowia w Golach. Doktor Janina Dobrzecka-Kiwior działa na terenie gminy już od 55 lat, niosąc ludziom pomoc z zakresu medycyny.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Alicja Majewska Honorowym Obywatelem Baranowa


To może Cię zainteresować: