Błyskawiczne działania dzielnicowego z Komisariatu Policji w Jaktorowie doprowadziły do zatrzymania dwóch osób tuż po dokonanej kradzieży z włamaniem. Skradzione przez mężczyzn narzędzia budowlane szybko wróciły do właściciela. 38-latek i 32-latek usłyszeli zarzuty karne, za które grozi im nawet po 10 lat pozbawienia wolności.

Do jaktorowskich policjantów dotarła informacja o możliwym włamaniu na jednej z posesji w baranowskiej gminie. Natychmiast na miejsce ruszył dzielnicowy tego rejonu. Po błyskawicznym ustaleniu rysopisu sprawców, których kilka minut wcześniej widział właściciel okradzionego budynku, rozpoczął ich poszukiwania w okolicy.

Już po chwili funkcjonariusz zauważył w pobliżu dwie osoby odpowiadające opisowi. Mężczyźni zostali szybko zatrzymani. Przy 38-latku i 32-latku policjanci znaleźli plecak wypełniony narzędziami budowlanymi. Właściciel okradzionego pomieszczenia potwierdził, że są to jego rzeczy.

Mężczyźni trafili do celi grodziskiej komendy. Obaj usłyszeli zarzuty wspólnego dokonania kradzieży z włamaniem. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: