Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie szeregu włamań. Do tej pory dochodzeniowcy udowodnili 31-latkowi i 32-latkowi udział w kilku tego typu przestępstwach. Dodatkowo funkcjonariusze u młodszego mężczyzny znaleźli ponad 5 gramów amfetaminy i ustalili, że sprzedawał ją innym osobom. Obaj mężczyźni byli wcześniej karani za podobne czyny. Decyzją sądu Jan T. i Andrzej S. zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.
Podczas ustalania sprawców włamań do różnych obiektów, zgłoszonych w tym miesiącu na terenie powiatu, grodziscy policjanci wpadli na trop mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tymi przestępstwami. Funkcjonariusze szybko potwierdzili swoje podejrzenia podczas przesłuchań świadków i przeszukań miejsc zamieszkania 31-latka i 32-latka. U obu mężczyzn policjanci znaleźli rzeczy pochodzące z włamań i kradzieży, a także przedmioty służące do popełniania tych czynów. Młodszy mężczyzna dodatkowo posiadał w domu ponad 5 gramów amfetaminy. Jan T. i Andrzej S. zostali zatrzymani.

Podczas dalszych czynności policjanci wyjaśnili okoliczności trzech włamań na terenie powiatu grodziskiego, do dokonania których przyznali się obaj zatrzymani. Funkcjonariusze ustalają jeszcze udział mężczyzn w podobnych przestępstwach w innych miejscach. Dodatkowo policjanci potwierdzili, że 31-latek nie tylko posiadał, ale także handlował narkotykami. Łącznie obaj zatrzymani usłyszeli 6 zarzutów. Mężczyźni byli już wcześniej karani za podobne czyny. Decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.
 
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: