9 marca Grodzisk Mazowiecki stał się Miastem Kobiet! Z dedykacją dla wszystkich pań zorganizowano specjalne wydarzenie na cześć ich święta. W programie nie zabrakło zajęć sportowych, porad dietetycznych, punktów ze strefą beauty czy warsztatów plastycznych. Moc atrakcji miała miejsca w Grodzisku Mazowieckim. 

Hala Widowiskowo-Sportowa CAiIS na jeden dzień została przekazana w ręce Pań. 9 marca rozpoczął się od serii rozmów z przedstawicielami z branży biznesu, zdrowia i mediów. Pierwsze gościnie to były kobiety sukcesu, zarządzające przedsiębiorstwami wśród nich, m.in. Grażyna Pasznik-Śledzińska, prezes MTG Agri-Rol sp. z o.o. Rozmowa z Dorotą Olejnik koncentrowała się na znalezieniu złotego środka między przestrzenią zawodową a prywatną.

Następnie uznany seksuolog Michał Lew-Starowicz i psycholożka Beata Biały, autorzy książki ,,SpełniONA. Czego pragną kobiety" poruszyli kwestię stereotypu wartości potrzeb kobiet i mężczyzn. Na zaproszenie odpowiedziała również dziennikarka Katarzyna Dowbor, która mówiłao pracy w radiu i telewizji, akceptacji siebie i podążaniu za marzeniami.

Tego dnia wiele Pań zostało odznaczone ,,Złotymi Bogoriami" w ramach uznania za zaangażowanie w rozwój gminy. W dalszej części odbył się krótki recital Bohdana Łazuki oraz pokaz mody trzech projektantek.

Warto nadmienić, że na tą okoliczność dostępne były ponadto stroiska świadczące usługi fryzjerskie, kosmetyczne, relaksacyjne oraz żywieniowe, z których chęcią korzystały kobiety i strefa fashion. Dodatkowo dla uczestniczek preferujących aktywność fizyczną przygotowano różne zajęcia sportowe (np. fitness czy siłownia).

Na zakończenie spotkania pod hasłem ,,Grodzisk-Miasto dla kobiet’’, koncert zespołu ,,Poparzeni Kawą Trzy” pobudził publiczność do tańca i wspólnej zabawy utworami typu “Kawałek do tańca’’ czy “Szukam Cię wszędzie”.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Dzień dla Pań


To może Cię zainteresować: