GKK Grodzisk Mazowiecki zwycięża UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 131:49, w meczu, który od samego początku zwiastował dominację, Rywal nie miał szans, a bilans spotkania imponuje – 7:0.
 
Patryk Jasiński, kontuzjowany zawodnik GKK Grodzisk Mazowiecki, wyjaśnia – Każdy zawodnik naszej drużyny wie, jaki mamy cel na ten sezon. Takie mecze traktujemy jak mocniejszy trening przed bardzo ważnym spotkaniem z Piasecznem. Dzisiaj zagraliśmy bardzo zespołowo, co przełożyło się na to, że 6 z 9 grających zawodników zdobyło po 17 punktów lub więcej.

Warto podkreślić, że mimo nieobecności wielu graczy z powodu chorób i kontuzji, GKK Grodzisk Mazowiecki odniósł zdecydowane zwycięstwo. Mecz był okazją do zaprezentowania wysokiej formy. Na uwagę zasługują także dwa imponujące Power Dunki Antoniego Michalskiego, które stały się ozdobą spotkania.

- Jesteśmy zadowoleni z naszej dzisiejszej dyspozycji, szczególnie w ataku, co świadczy o wysokim wyniku. Dobrze widzieć zespołowy styl naszej gry, każdy miał okazję oddawać bardzo dobre rzuty. Nasza obecna forma stanowi dobrą perspektywę na ostatni mecz pierwszej fazy rozgrywek – dodaje Aleksander Garbacz, zawodnik GKK.

Drużyna GKK Grodzisk Mazowiecki utrzymuje się na czele tabeli, a przed nimi ważny mecz rewanżowy z MUKS Piaseczno, który odbędzie się już 9 grudnia o godz. 18:00 przy ul. Szkolnej 14 w Piasecznie.

Punkty dla GKK zdobyli: Stanisławski M. 28 pkt, Karasiński B. 20 pkt, Racinowski M. 18 pkt, Michalski A. 17 pt, Cygan K. 17 pkt, Nesteruk D. 17 pkt, Garbacz A. 9 pkt, Mariat F. 3 pkt, Kusy R. 2 pkt.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: GKK Grodzisk Mazowiecki - niezwyciężeni


To może Cię zainteresować: