GKK Grodzisk Mazowiecki triumfuje na wyjeździe nad Klubem Sportowym Mexum Grójec z wynikiem 104-59, zapewniając sobie pewny awans do najlepszej czwórki ligi. Zdecydowane zwycięstwo to efekt doskonałej gry defensywnej i skutecznego ataku.

Sobotni mecz dostarczył niezapomnianych emocji, a GKK Grodzisk Mazowiecki zdominowało każdą kwartę (16:25, 20:28, 16:28, 7:23), prowadząc grę od początku do końca. Wysoki poziom koncentracji, zaangażowanie w grze obronnej i skuteczność w ataku pozwoliły drużynie osiągnąć spektakularne zwycięstwo, potwierdzając swoją dominację na parkiecie.

Nowi zawodnicy z ostatnich transferów – Antoni Wróblewski i Franciszek Szular – wnieśli znaczący wkład w sukces zespołu. Punkty rozkładały się równomiernie, a wśród najlepszych strzelców znaleźli się A. Garbacz (18 pkt), Ł. Bodych (15 pkt), i J. Stanios (14 pkt).

Dzięki tej pewnej wygranej, GKK Grodzisk Mazowiecki zapewniło sobie awans do najlepszej czwórki ligi. Kolejnym wyzwaniem będzie mecz wyjazdowy z KS Legion Legionowo w najbliższą niedzielę. Zespół jest gotowy na zaciętą rywalizację i liczy na wsparcie kibiców, którzy stanowią dla nich nieocenioną siłę.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: