Sparta Grodzisk Mazowiecki dzięki wygranej 3:0 z POLCANEX Kobyłka umacnia swoją pozycję lidera II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Spartiaci, pomimo trudności, gładko pokonali rywali z prawobrzeżnej części Warszawy.

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki radzi sobie w tym sezonie na parkietach II Ligi fenomenalnie. Siatkarze z Grodziska od wielu spotkań piastują pozycję lidera tabeli, ponadto stracili najmniej setów ze wszystkich drużyn. Przewaga lidera nad drugą w tabeli Eneą Kozienice wynosi w tym momencie 4 punkty, lecz Spartiaci mają o jeden mniej rozegranych meczy.

Do meczu grodziszczanie przystąpili po prawie miesięcznej przerwie, niektórzy z zawodników zdążyli już lekko wypaść z formy. Drużyna POLCANEXU sprawiła im niemałe problemy, głównie przez brak zrozumienia i błędy indywidualne grodziskich siatkarzy na parkiecie.

Na szczęście rywale prezentowali się o dwie klasy niżej, toteż pokonanie gości z Kobyłki nie było jakimś wielkim wyzwaniem i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sparty 3:0. Okazja do zdobycia kolejnych punktów dopiero w marcu. Sparta w sobotę, 2. marca, zmierzy się na wyjeździe z KS Błonie. Liczymy na zdobycie pełnej puli punktów w tym spotkaniu!

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: