Grodzisk Mazowiecki sponsorem mistrzyni olimpijskiej

Grodzisk Mazowiecki jest oficjalnym sponsorem mistrzyni olimpijskiej łyżwiarki Luizy Złotkowskiej. Umowa w tej sprawie została podpisana w poniedziałek 15 września br w grodziskim ratuszu. Sportsmenka będzie trenowała w klubie w UKS Sparta.
Luiza Złotkowska (ur. Warszawie 1986 r. w Warszawie ) jest mieszkanką Gminy Grodzisk Mazowiecki. Swoją sportową karierę rozpoczynała w Milanówku. W wieku 14 lat trafiła do szkoły sportowej w Zakopanem o kierunku łyżwiarstwo szybkie. Luiza Złotkowska jest brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich w Vancouver z 2010 rok, w 2012 roku zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata, w 2013 roku srebrny medal Mistrzostw Świata, w 2014 roku zdobywa srebrny medal w Soczi.

Umowa dotycząca objęciem przez Gminę Grodzisk Mazowiecki częściowym sponsoringiem zawodniczki została podpisana na dwa lata z możliwością przedłużenia umowy o kolejne dwa lata. Zgodnie z umową Grodzisk Mazowiecki przekaże 100 tys zł. Przed oficjalnym podpisaniem umowy, swoją opinię a potem zgodę wyraziła Rada Miejska w Grodzisku Mazowieckim.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: