Nieuczciwa opiekunka zatrzymana

Za kradzież odpowie 69-latka zatrzymana przez grodziskich policjantów. Kobieta jest podejrzana o zabranie z domu innej osoby złotej biżuterii o wartości 25 tys. złotych. Przestępstwa miała dokonać podczas wykonywania zadań opiekunki. Popełniony przez nią czyn zagrożony jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Nie takiej pomocy spodziewała się starsza mieszkanka Grodziska Maz. od swojej opiekunki. Po wizytach kobiety, z domu podopiecznej zginęła biżuteria. Jej właścicielka powiadomiła o tym grodziskich policjantów.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali do domu podejrzanej. Podczas przeszukania odnaleźli część skradzionych przedmiotów. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że pozostałą biżuterię kobieta sprzedała w lombardzie. 69-latka przyznała się do zabrania złotych przedmiotów w czasie jednej z wizyt w domu podopiecznej. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży biżuterii, której wartość została wyceniona na 25 tys. złotych. Popełnione przez nią przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: