Za kradzieże w miejscu pracy i posiadanie narkotyków odpowie zatrzymany przez grodziskich policjantów 32-latek. Nieuczciwy pracownik jest podejrzany o zabranie ze sklepu artykułów o wartości ponad 1500 złotych. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, które miały mu pomóc w spłacie długów. Teraz grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednej z placówek handlowych w mieście, gdzie miał zostać ujawniony nietrzeźwy pracownik. Badanie wskazanego mężczyzny wykazało,że jest w stanie po użyciu alkoholu. Jednak kierownictwo sklepu miało wobec niego jeszcze inne zastrzeżenia. Z nagrań monitoringu wynikało, że 32-latek wynosi z miejsca pracy papierosy, alkohol i inne artykuły spożywcze. Policjanci natychmiast przeszukali mężczyznę. Nie ujawnili przy nim towaru ze sklepu, ale w kieszeni miał zawiniątko z podejrzaną substancją. Po sprawdzeniu jego szafki pracowniczej funkcjonariusze także znaleźli biały proszek. Mężczyzna został zatrzymany.

Podczas dalszych czynności policjanci potwierdzili, że nieuczciwy pracownik w ciągu kilku miesięcy zabrał ze sklepu artykuły o wartości ponad 1500 złotych. Zabezpieczona przy nim substancja okazała się amfetaminą. 32-latek usłyszał już zarzuty karne. Odpowie za kradzież i posiadanie narkotyków. Mężczyzna przyznał się do licznych przestępstw w miejscu pracy, tłumacząc się koniecznością spłaty długów.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: