Grodziscy kryminalni zatrzymali 21-letniego Piotra K. Mężczyzna jest podejrzewany o kradzież kurtek w sklepie. Oprócz odpowiedzialności za to przestępstwo, zatrzymany odbędzie również karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione czyny, zgodnie z dwoma nakazami sądowymi. Za kradzież grozi mu kara kolejnych 5 lat więzienia.
 
Około miesiąca temu grodziscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży 2 zimowych kurtek z jednego ze sklepów w mieście. Sprawcami tych czynów miało być dwóch mężczyzn, którzy założyli ubrania na siebie i wybiegli z placówki. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania złodziei i skradzionych rzeczy o wartości prawie 800 złotych.

Analizy i wiele czynności operacyjnych pozwoliło grodziskim policjantom na wytypowanie jednego z podejrzewanych mężczyzn. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 21-latka. Mimo próby ucieczki przez balkon, kryminalni natychmiast zatrzymali mężczyznę. Szybko okazało się, że Piotr K., oprócz podejrzenia kradzieży, jest również poszukiwany do osadzenia w zakładzie karnym za wcześniejsze przestępstwa.

Po przedstawieniu zarzutów kradzieży, mężczyzna został doprowadzony do placówki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: