Odpowie za kradzież transmitera

Dobre rozpoznanie i dokładna analiza informacji pozwoliła na wytypowanie i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o kradzież urządzenia elektronicznego z terenu kościoła. Wcześniej karany 43-latek usłyszał kolejny zarzut karny, do którego się przyznał. Policjanci ustalili, że zatrzymany po dokonaniu przestępstwa ukrył skradziony przedmiot. Elektroniczna kostka szybko wróciła do właściciela. Za popełnione przestępstwo Krzysztof C. kolejnych 5 lat może spędzić w więzieniu.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, grodziscy policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy kradzieży oraz zabranego z przykościelnego terenu transmitera do dźwięku. Dzięki dobremu rozpoznaniu w środowisku, kryminalni szybko wytypowali osobę podejrzewaną o dokonanie tego czynu. Wcześniej karany za podobne przestępstwa 43-latek został zatrzymany.

Krzysztof C. usłyszał kolejny zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Podczas czynności z zatrzymanym policjanci ustalili, że po kradzieży mężczyzna schował skradzione urządzenie w pobliżu miejsca przestępstwa. Elektroniczna kostka szybko wróciła na miejsce. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: