Odpowie za kradzież

Policjanci grodziskiego Zespołu Wywiadowczego zatrzymali 39-latka, podejrzewanego o kradzież. Mężczyzna został wskazany jako sprawca przez właściciela posesji, z której zginęły przedmioty o wartości ponad tysiąca złotych. Dariusz P. usłyszał zarzut i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.
Grodziscy policjanci zostali poinformowani przez właściciela jednej z posesji o kradzieży przewodu elektrycznego oraz innych przedmiotów ze swojej działki. Pokrzywdzony wycenił straty na ponad 1000 złotych. Jako sprawcę kradzieży wskazał znanego mu 39-latka. Przed 8.00 policjanci grodziskiego Zespołu Wywiadowczego pojechali pod ustalony adres podejrzewanej osoby.

Poszukiwanie mężczyzny nie trwało długo. 39-latek został zatrzymany w sąsiedniej miejscowości. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się do kradzieży i sprzedania zabranych z działki przedmiotów nieznanym mu osobom. Dariusz P. usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet 5 lat więzienia.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: