Grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Łupem 21-latka i 23-latka padły wiertarki wyniesione z sklepu. Obaj zatrzymani przyznali się do dokonania przestępstwa i dobrowolnie poddali się karom. Popełniony przez nich czyn zagrożony jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży dwóch wiertarek w jednej z placówek handlowych w mieście. Po skutecznych działaniach kryminalni wytypowali osobę, która mogła wynieść sprzęt ze sklepu. Zatrzymany 21-latek trafił do grodziskiej komendy.

Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna miał pomocnika, który umożliwił mu wyjście ze skradzionym towarem z placówki. 23-latek również trafił do policyjnej celi.

Po zebraniu materiałów obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty wspólnego dokonania kradzieży. Zatrzymani przyznali się do popełnienia tego przestępstwa i dobrowolnie poddali się karom. Za kradzież grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: