Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim mł. insp. Wojciech Bogiel wraz ze swoim zastępcą mł. insp Krzysztofem Domerackim oraz zastępcą Burmistrza Grodziska Mazowieckiego - Tomaszem Krupskim uroczyście podziękowali kobiecie, która dzięki swojej odwadze i zaangażowaniu przyczyniła się do ujęcia sprawcy usiłowania kradzieży z włamaniem.

W lipcu na terenie jednej z galerii handlowych powiatu grodziskiego doszło do usiłowania kradzieży z włamaniem. Mężczyzna włamał się do kantoru wymiany walut i usiłował ukraść znajdujące się tam pieniądze. Po nie udanej próbie kradzieży podjął próbę ucieczki. W tym momencie czujnością wykazała się Pani Grażyna, pracownica sklepu która widząc podejrzanie zachowującego się mężczyznę dokonała jego ujęcia i przekazała w ręce policji.

Komendant Powiatowy Policji wraz z zastępcą Burmistrza Grodziska Mazowieckiego w liście gratulacyjnym podziękowali kobiecie za wzorową postawę obywatelską oraz bezinteresowną pomoc, dzieki której policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa.

Podkreślili, że jej postawa jest wyjątkowa i godna naśladowania. Wręczając skromny upominek życzyli jej również pomyślności, sympatii i życzliwości ze strony innych ludzi, a przede wszystkim odwagi i wytrwałości w dążeniu do spełnienia planów i marzeń na najbliższą przyszłość.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: