Systemy rowerów miejskich powstają w polskich miastach dopiero od kilku lat, jednak w tym czasie dla wielu osób stały się kluczowym środkiem transportu na małe odległości. W naszej okolicy rower miejski został uruchomiony w Grodzisku Mazowieckim. Jak jest on oceniany? Zapraszamy do najnowszego rankingu!

Niewiele osób wie, że na podstawie konta Grodziskiego Roweru Miejskiego, może wypożyczać bez żadnych dodatkowych opłat rowery np. w Warszawie lub Łodzi. Daje to niesamowitą swobodę w szybkich podróżach do tych miast. Co prawda rowery, nie tylko w Grodzisku, są w bardzo różnym stanie, ale da się na nich przejechać z jednego punktu do drugiego i zostawić bez zmartwień na stacji. Wiele osób przypomina też o konieczności rozbudowy tego systemu, której w Grodzisku nie możemy doczekać się od czasu jego otwarcia. Jak na tle tych dużych, ale i nieco mniejszych miast, wypada Grodzisk Mazowiecki? Zapraszamy do rankingu przygotowanego przez dadelo.pl

Zachęcamy też do wizyty na stronie rankingu, gdzie obok prezentowanych infografik mogą państwo zapoznać się z całą metodologią badań.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: