Grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali 31-latka, podejrzewanego o kradzież obrazów z domu ciotecznego brata. Kilka dni po zgłoszeniu przestępstwa policjanci odzyskali 2 skradzione obrazy. Radosław F. za popełniony czyn odpowie przed sądem. Mężczyzna był już wcześniej karany za kradzież pieniędzy innemu członkowi rodziny.

W ubiegłym miesiącu grodziscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży 4 obrazów z jednego z mieszkań na terenie miasta. Do działań wykrywczych natychmiast przystąpili kryminalni. Policjanci z właścicielem mieszkania ustalili, że rodzinne pamiątki zginęły w czasie prowadzonego remontu.

W ciągu kilku dni funkcjonariusze dotarli do osoby, która niczego nieświadoma nabyła 2 ze skradzionych obrazów. Przedmioty zostały zabezpieczone. Podczas kolejnych działań mundurowi ustalili dane mężczyzny, który miał dostęp do remontowanego lokalu. O dokonanie kradzieży podejrzewany był brat cioteczny zgłaszającego. Policjanci szybko ustalili miejsce zamieszkania 31-latka i zatrzymali go.

Radosław F. usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna w przeszłości był karany za kradzież pieniędzy innemu członkowi swojej rodziny. Za popełnione tym razem przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: