Już niebawem okazją do wspólnie celebrowanych rodzinnych chwil będą święta Bożego Narodzenia. Na mieszkańców naszej okolicy czeka wiele atrakcji. Jedną z nich były grodziskie Mikołajki. W programie znalazły się takie atrakcje, jak m.in. pokaz ognia, zajęcia plastyczne czy animacje sportowe.

Pierwsza niedziela grudnia była dla mieszkańców Grodziska wyjątkowym wydarzeniem. Wydarzenia na Hali Widowiskowo-Sportowej rozpoczął spektakl ,,Kryształowa Królowa Śniegu" w wykonaniu Teatru PrymArt, przedstawiający historię z baśni Hansa Christiana Andersena o losach Gerdy i Kaja. Następnie rozpoczęły się warsztaty plastyczne, które pozwoliły najmłodszym rozwinąć wyobraźnię i pobudzić kreatywność. Tematyka koncentrowała się na motywach świątecznych, a przy użyciu kolorowego papieru, wstążki czy flamastrów można było stworzyć na przykład choinkę. W trakcie zajęć można było uczestniczyć w sesji fotograficznej z Mikołajem, grach sportowe. Całości towarzyszyło widowisko iluzjonistyczne i ciekawy pokaz mody.

Największe wrażenie zrobił jednak mikołajkowy fire show w wykonaniu grupy JoArtShow. Punktem kulminacyjnym były życzenia skierowane ze władz gminy do mieszkańców, po których zapalona została symbolicznie choinka.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: W świątecznym klimacie


To może Cię zainteresować: