WKD uruchomiła pierwsze automaty biletowe!

Od soboty 16 czerwca 2012, na przystankach Pruszków WKD, Warszawa Salomea, Warszawa Raków i Warszawa Reduta Ordona, uruchomione zostały pierwsze biletomaty WKD, w których zakupić można bilety jednorazowe.

Wielu podróżnych WKD na mniejszych przystankach nie ma gdzie kupić biletów. Problem ten miały rozwiązać biletomaty montowane w nowych wagonach WKD i na przystankach, niestety do zeszłego weekendu były to jedynie powtarzane od wielu miesięcy obietnice.

W weekend uruchomione zostały pierwsze biletomaty. Niestety ustawione zostały na przystankach, gdzie z wyjątkiem Warszawa Reduta Ordona, prowadzona jest już sprzedaż biletów i w żaden sposób nie rozwiąże to problemów podróżnych z przystanków gdzie biletów dalej kupić nie można. Liczymy jednak na to, że nowe automaty pojawią się również w miejscach gdzie są najbardziej potrzebne.

System biletomatów na WKD jest świeżo uruchomiony i dla podróżnych otwarty został Punkt obsługi reklamacji biletów zakupionych w automatach biletowych WKD. Nie znajduje się on jednak w CZYNNYCH CAŁODOBOWO KASACH NA PRZYSTANKU WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE WKD, a w Warszawie na stacji metro Świętokrzyska w pawilonie 1000E 2, Punkt czynny jest: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 oraz w soboty w godz. 8:00-13:00. tel. 22 656 41 00.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: