Grodziscy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzież. Marcin B. usłyszał zarzut zaboru torebki kobiecie wchodzącej do klatki schodowej bloku. Pokrzywdzona straciła rzeczy o wartości około 600 złotych. Wcześniej karany mężczyzna odpowie za kolejne przestępstwo w warunkach recydywy. Za kradzież grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie wyrwania torebki kobiecie wchodzącej do klatki schodowej bloku. Zgłaszająca straciła pieniądze, telefon i dokumenty o łącznej wartości około 600 złotych. Funkcjonariusze natychmiast ustalili okoliczności zdarzenia oraz rysopis sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwanie. Ustalenia policjantów prowadziły do znanego im z wcześniejszych przestępstw 27-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych na ulicy.

Marcin B., wcześniej karany za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut dokonania kradzieży w warunkach recydywy. 27-latek przyznał się do winy. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: