Zarzuty kradzieży w warunkach recydywy usłyszał 41-latek zatrzymany przez grodziskich kryminalnych. Policjanci wyjaśnili, że to właśnie mieszkaniec Warszawy jest podejrzany o zabieranie z różnych miejsc w Grodzisku Maz. saszetek i portfeli z dokumentami i pieniędzmi. Adam W. odpowie za trzy tego typu przestępstwa. Kradzież zagrożona jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy policjanci od kilku tygodni analizowali sprawy dotyczące kradzieży różnych przedmiotów z samochodów i pomieszczeń na terenie miasta. W wyniku przestępstw właściciele stracili między innymi saszetki z pieniędzmi i dokumentami. Jako osobę podejrzaną o te czyny kryminalni wytypowali 41-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Zebrane przez policjantów materiały pozwoliły na przedstawienie Adamowi W. trzech zarzutów karnych. Mężczyzna odpowie za kradzież saszetek i portfeli z kartami płatniczymi, telefonem i dokumentami z niezamkniętych pojazdów i pomieszczeń. Zatrzymany przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Policjanci wyjaśnili, że mężczyzna był wcześniej karany za podobne czyny i na naszym terenie dokonał ich w warunkach recydywy. Za kradzieże grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: