Zatrzymaniem 24-latki zakończyły się działania grodziskich policjantów po zgłoszeniu kradzieży w jednym ze sklepów w mieście. Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie są skradzione przez kobietę przedmioty. Towar o wartości ponad tysiąca złotych został szybko odzyskany. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Przyznała się do dokonania tego przestępstwa. Policjanci sprawdzają, czy ta sama osoba nie dokonała większej liczby podobnych czynów.

Grodziscy policjanci zostali wezwani do jedenj z placówek handlowych w mieście, gdzie ujęto klientkę, która ukradła towar. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pracownicy sklepu rozpoznali kobietę, która kilka dni wcześniej dokonała kradzieży różnych artykułów o wartości poonad 1000 złotych. Już podczas rozmowy z policjantami 24-latka przyznała się do tej kradzieży. Kobieta została zatrzymana.

Podczas wykonywania dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci ustalili, że zatrzymana mogła wstawiać skradzione produkty do lombardu. Natychmiast sprawdzili swoje podejrzenia i w jednym z takich miejsc odnaleźli kilka poszukiwanych przedmiotów. Dokumentacja w lombardzie potwierdziła, że ekspres do kawy, robot kuchenny, pompa wodna oraz noże i budzik zostały zastawione przez 24-latkę. Funkcjonariusze ustalili również,  że ta sama osoba wstawiła do punktu także inne rzeczy, których pochodzenie jest sprawdzane.

Zatrzymana usłyszała zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa. Za ten czyn grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: