Po skutecznych czynnościach operacyjnych grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali 19-letniego mieszkańca Warszawy. Młody mężczyzna jest podejrzany o kradzież oprawek okularów w grodziskim salonie. Policjanci odzyskali jeden z zabranych przedmiotów. Zatrzymany usłyszał zarzut karny i przyznał się do przestępstwa. Za jego popełnienie grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu właścicielka salonu optycznego zgłosiła kradzież 2 sztuk oprawek okularów. W odnalezienie przedmiotów i sprawcy kradzieży natychmiast zaangażowali się grodziscy kryminalni. Policjanci dokładnie przeanalizowali zapis monitoringu z dnia kradzieży i informacje o klientach. Szybko wytypowali podejrzanego mężczyznę.

Gdy tylko funkcjonariusze poznali miejsce pobytu 19-latka, pojechali pod ustalony adres w Warszawie. Nastolatek nie spodziewał się porannej wizyty policjantów. Podczas przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli jedną ze skradzionych oprawek.  

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży mienia, którego wartość została określona na około 1800 złotych. 19-latek przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Za dokonanie tego czynu grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: