Dobre rozpoznanie środowiska przestępczego przez grodziskich kryminalnych zaowocowało zatrzymaniem mężczyzny podejrzanego o kradzież. Policjanci ustalili, że 26–latek zabrał z terenu budowy przedmioty o wartości prawie 3,5 tysiąca złotych. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Odpowiedzią na zawiadomienie o kradzieży na terenie budowy były wzmożone działania grodziskich policjantów w tej sprawie. Ustalenia i dokładne analizy kryminalnych prowadziły do 26-latka, jako podejrzanego o dokonanie  tego przestępstwa. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania.

Zebrane w toku czynności materiały pozwoliły na przedstawienie 25-latkowi zarzutu  kradzieży wózka hydraulicznego i opakowań z płytkami ceramicznymi. Właściciel firmy wycenił wartość skradzionych przedmiotów na prawie 3,5 tysiąca złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Swoje zachowanie tłumaczył stanem nietrzeźwości w czasie dokonywania tego czynu. Za kradzież może mu teraz grozć nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: