W związku z licznymi zapytaniami o możliwość korzystania z zewnętrznych kompleksów rekreacyjno-sportowych oraz placów zabaw zlokalizowanych na terenie gminy Jaktorów informujemy, iż Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego wraz z Dyrektorami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie i Zespołu Szkół w Międzyborowie podjęli decyzję o otwarciu boisk od dnia 22 czerwca i placów zabaw od 29 czerwca 2020 r.

Władze gminy zastrzegają jednak możliwość zmiany decyzji w przypadku nagłego pogorszenia się stanu epidemiologicznego na terenie gminy , powiatu grodziskiego lub województwa mazowieckiego. Korzystanie z tych obiektów możliwe będzie jedynie przy zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa aktualnie określonych przez Rząd.

Przypominamy także, iż w dalszym ciągu zagrożenie związane z COVID-19 jest duże, a zarówno na Mazowszu jak i w całym kraju statystyki wykazują wysokie liczby codziennie potwierdzanych nowych zakażeń. Dlatego też apelujemy o rozważne korzystanie z ww. obiektów oraz zachowywanie dystansu społecznego.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: